Arkitekt/projekt

 

Lars Jehlbo

Projektansvarig Malmö Projektansvarig säljare mot arkitekter, byggbolag, fastighetsbolag samt övriga materialväljare Tel: 0705 42 11 52 lasse@svenskakakel.se

Alexander Bergman

Projektsäljare Stockholm Projektsäljare mot arkitekter, byggbolag, fastighetsbolag samt övriga materialväljare Tel: 0733 14 45 92 alexander@svenskakakel.se

Anders Törnqvist

Projektsäljare Göteborg Projektsäljare mot byggbolag, fastighetsbolag samt övriga materialväljare Tel: 0705 84 11 50 anders@svenskakakel.se

Bosse Eriksson

Projektsäljare Luleå Projektsäljare mot arkitekter, byggbolag, fastighetsbolag samt övriga materialväljare i Norra Sverige Tel: 0705 83 59 53 bosse@svenskakakel.se

Jesper Tunbratt

Projektsäljare Göteborg Projektsäljare mot arkitekter, byggbolag, fastighetsbolag samt övriga materialväljare Tel: 0706 36 64 46 jesper@svenskakakel.se

Lena Karlsson

Projektsäljare Helsingborg Projektsäljare mot arkitekter, byggbolag, fastighetsbolag samt övriga materialväljare Tel: 0702 84 56 40 lena@svenskakakel.se

Martin Svenby

Projektsäljare Malmö Projektsäljare mot arkitekter, byggbolag, fastighetsbolag samt övriga materialväljare Tel: 0705 46 34 40 martin@svenskakakel.se

Ulf Nilsson

Projektsäljare Halmstad Projektsäljare mot arkitekter, byggbolag, fastighetsbolag samt övriga materialväljare Tel: 0702 35 58 85 ulf.n@svenskakakel.se

Camilla Linander

Projektkoordinator Malmö Innesäljare med central roll för service till såväl kunder som projektsäljare Tel: 040 685 34 44 camilla@svenskakakel.se

Carl-Johan Kvist

Projektkoordinator Helsingborg Innesäljare med central roll för service till såväl kunder som projektsäljare Tel: 042 32 94 61 calle@svenskakakel.se

Emilia Bergman

Projektkoordinator Helsingborg Föräldraledig Tel: 042 400 57 83 emilia@svenskakakel.se

Helena Erikson

Projektkoordinator Göteborg Föräldraledig Tel: 031 86 64 45 helena.e@svenskakakel.se

Jenny Gustafsson

Projektkoordinator Halmstad Innesäljare med central roll för service till såväl kunder som projektsäljare Tel: 035 240 24 21 jenny.g@svenskakakel.se
{author}

Matilda Lundblad

Projektkoordinator Göteborg Innesäljare med central roll för service till såväl kunder som projektsäljare Tel: 031 86 64 36 matilda@svenskakakel.se

Robert Larsen

Teknikansvarig Malmö Ansvarig inom Teknik / Byggkemi, Sverige Tel: 0705 66 79 97 robban@svenskakakel.se

ÅF

 

Ulric Pryssander

Försäljningschef Försäljningschef ÅF Tel: 0765 25 94 88 ulric@svenskakakel.se

Bosse Eriksson

Säljare Säljare Norra Tel: 0705 83 59 53 bosse@svenskakakel.se

Jannis Kazantzidis

Säljare Säljare Östra Tel: 0703 09 07 74 jannis@svenskakakel.se

Johan Frost

Säljare Säljare Södra Tel: 0765 27 24 06 johan@svenskakakel.se

Patrik Rosenlind

Säljare Säljare Västra Tel: 0706 31 28 45 patrik.r@svenskakakel.se

Anna Persson

Kundsupport Tel: 042 400 57 64 anna@svenskakakel.se

Michael Nilsson

Kundsupport Tel: 042 400 57 63 michael@svenskakakel.se
{author}

Vicki Johansson

Produktion säljmaterial Tel: vicki@svenskakakel.se

Ledning/Admin säte Helsingborg

 

Niklas Nilsson

VD Tel: 0723 52 95 11 niklas.n@svenskakakel.se

Stefan Johansson

Affärsutveckling Tel: 0706 55 88 71 stefan@svenskakakel.se

Lars Olsson

Ekonomichef Tel: 0765 27 24 09 lars.o@svenskakakel.se

Ola Berg

Senior Advisor Tel: 0705 29 24 24 ola@svenskakakel.se

Åsa Österberg

Marknadskoordinator Tel: 0723 52 95 08 asa@svenskakakel.se

Marika Randau

Redovisningsansvarig Tel: 042 400 57 79 marika@svenskakakel.se
{author}

Agnetha Nennebrandt

Ekonomiassistent Tel: 042 400 57 86 agnetha@svenskakakel.se

Carina Persson

Ekonomiassistent Tel: 042 400 57 66 carina.p@svenskakakel.se

Henrik Bergman

Ägare Tel: 0705 93 34 40 henrik@svenskakakel.se

Owe Bergman

Ägare Tel: 0705 23 76 13 owe@svenskakakel.se

Ewa Bergman

Personalansvarig / Ägare Tel: 0709 90 54 50 ewa@svenskakakel.se